Cookies op www.aeresmbo.nl
Aeres gaat zeer zorgvuldig om met haar informatie en zal deze gegevens nooit aan derden ter beschikking stellen.
Wil je bij ons een opleiding gaan volgen? Meld je dan vóór 1 april 2023 aan. Als je voldoet aan de vooropleidingseisen en deelneemt aan de verplichte intake activiteiten heb je in principe* recht op toelating tot de opleiding van jouw keuze.
* Uitzonderingen hierop zijn te vinden in het document Toelatingsbeleid.
De opleidingen Paard (niveau 3&4) van Aeres MBO Emmeloord zijn extra populair. Daarom heeft deze opleiding een beperkt aantal plaatsen. Dit heet numerus fixus, het betekent letterlijk ‘een vast aantal’. Selectie vindt plaats op volgorde van binnenkomst. Bij aanmelding na 1 april bestaat de kans dat je voor onderstaande opleiding niet meer geplaatst kunt worden en daardoor op een wachtlijst terechtkomt:
Opleiding met numerus fixus (24 plekken) Aeres MBO Emmeloord:
- Vakbekwaam medewerker paardensport en -houderij niveau 3
- Bedrijfsleider paardensport en -houderij niveau 4
Aanmelden gaat digitaal via de paarse knop ‘Meld je aan’ rechtsboven op deze pagina.
Bij het aanmelden is het handig om een aantal gegevens en documenten bij de hand te houden:
We raden je aan om een scan of foto van relevante documenten zoals diploma, cijferlijsten, verklaringen en diagnoses te maken. Deze kun je namelijk bij de laatste stap van je aanmelding uploaden.
Direct na je aanmelding ontvang je een bevestigingsmail met in de bijlage een brief. De brief is een bevestiging dat je aanmelding goed is ontvangen. Het betekent nog niet dat je bent aangenomen.
Je ontvangt later een uitnodiging voor de intake en dan word je verder geïnformeerd over de vervolgstappen.
Na aanmelding volgen de intake activiteiten. Deze bestaat uit meerdere delen:
Op basis van de intakeprocedure kunnen we je een ander studieadvies geven. Definitieve inschrijving volgt pas na ondertekening van de onderwijsovereenkomst en wanneer alle bewijsstukken zijn ingeleverd.
De afname van de AMN-talentscan en het kennismakingsgesprek word je uitgenodigd.
Data AMN-Talentscan en intakegesprekken
Het maken van de AMN-talentenscan en kennismakings-intakegesrpek vindt plaats in de volgende periodes: